Брендбук Бучанськоі ОТГ : чекаємо креативні ідеї

Стартує проект із розробки візуальної ідентичності громади, за результатами якого ми отримаємо новий візуальний стиль.

Це буде загальний образ, набір уявлень і асоціацій про ОТГ , що служитиме основою для спілкування із зовнішнім світом, засобом підтримки конкурентоспроможності та способом розвитку іміджевого простору.

Бренд повинен відображати іі ідентичність, тобто те, чим громада насправді є або всіма силами намагається стати.

Запрошуємо до обговорення і втілення ідеї мешканців, підприємців, істориків, громадських діячів.

Прийняту концепцію згодом потрібно буде «упакувати» у візуальний символ – логотип і додати йому влучний девіз.

Він створюватиме позитивний імідж і постійно «розповідатиме» про Бучанську ОТГ в Україні і далеко за її межами.

Долучайтеся!!! Разом створимо бренд громади !