Невелика хмарність

Буча готується до Всеукраїнського фестивалю

Український романс збере 9 та 10 вересня у Бучі на Всеукраїнський фестиваль сучасного українського романсу «ОСІННЄ РАНДЕВУ».Співзасновники фестивалю Бучанська міська рада в особі мера Анатолія Федорука та почесний громадянин м. Буча, народний артист України Мар’ян Гаденко.Під час проведення фестивалю будуть проходити зйомки музичного фільму «Осіннє рандеву»… зустрічі в Бучі» та запис програми телеканалу UA:ПЕРШИЙ «Надвечір’я. Долі».Фестиваль конкурсний.Умови участі:В конкурсі можуть брати участь як професійні артисти, так і аматори.Репертуар учасника має складатися з 1 україномовного романсу, що був написаний за часів незалежності України.Хронометраж пісні – до 3 хв. 40 сек.Вікові категорії:• до 16 років (дитяча сторінка)• від 17 років (без вікових обмежень)Жанри:• сучасний український романс• авторська пісня і співана поезія• романси моїх батьків (для учасників дитячої сторінки)Заявки на участь у конкурсі приймаються до 31 серпня 2017 р. за електронною адресою:festival_dolya@ukr.net з поміткою «фестиваль «Осіннє рандеву».