Дорога бучанська  родино! Шановна громадо!

Дорога бучанська родино! Шановна громадо!

У ці серпневі дні минає 28 років, як Україна виборола право бути вільною та незалежною державою.
Натхненні словами Великого Тараса та вчинками сподвижників національної ідеї, ми пройшли шлях українського державотворення.  Ми усвідомлюємо всю повноту відповідальності за власну долю, за подальший поступ у Європейську спільноту, за розвиток держави і майбутнє наступних поколінь.
Наші діти – ровесники Незалежності вже готові змінити країну. Вони це продемонстрували в час жорстокого протистояння під час Революції Гідності, борються на східному фронті з російським  агресором, а поряд із нами стають авторами позитивних змін , готуються до впровадження креативних проектів і ідей у громаді.
Сьогодні   пригадаємо імена тих Героїв, які поклали своє життя заради нашої свободи, вшануємо їхню пам'ять і пам'ять тих, хто у різні роки боронив рідну землю від ворожого чобота.
 Низький уклін – матерям та батькам, що виховали воїнів-патріотів. Шана і вічний спокій – тим, хто віддав своє життя, захищаючи Українську землю від агресора.
Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!
Від усієї душі зичу Вам щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання країни !
Слава Україні!
Бучанський міський голова Анатолій Федорук