Новини

Дощ

22 °C

Герої віддали життя і увійшли у безсмертя…

Герої віддали життя і увійшли у безсмертя…

Сьогодні – День українського добровольця і громада міста розпочала свій новий день із вшанування пам’яті захисників на Алеї Героїв.

-Віддаємо шану тим сміливцям, які першими встали на захист нашої держави, які не побоялись ні війни, ні смерті, які мали свою принципову патріотичну позицію. Саме завдяки їм ми змогли показати ворогові, що ми сильні, що ми єдині, і ми обов`язково переможемо,- зазначив у своєму виступі від імені Бучанського міського голови Анатолія Федорука заступник Сергій Шепетько.

Згадав березнь 2014 року у своєму слові військовий капелан, волонтер Анатолій Кушнірчук: добробати йшли з Майдану на війну. За його словами, на них дуже багато чого трималося й тримається досі. Саме 14 березня 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону.

Голова Бучанської спілки ветеранів війни, учасників бойових дій АТО та їх сімей Олександр Буйволюк наголосив, що саме завдяки добровольцям – їхній мужності, відданості Батьківщині вдалося зупинити агресора, дати змогу озброїти армію.

Протоієрей Андрій відправив панахиду, всі схилили голову у скорботній хвилині мовчання, поклали квіти до могил …

Неможливо перемогти той народ, який ціною власного життя готовий боронити цілісність рідної землі.

Герої віддали життя і увійшли у безсмертя…

Слава Героям, слава Україні!!!!

87

0