"Маршрути успіхів"у Бучі: день перший

За два роки реалізації загальнонаціональної програми" Маршрути успіхів" вперше представники місцевого самоврядування з 30 міст з 18 областей вивчають досвід міста обласного значення. Усі попередні візити були у обласні центри.
Презентація реалізації головної реформи країни з питань децентралізації на прикладі міста розпочала візит. Бучанський міський голова Анатолій Федорук розповів про майже чотири роки, які громада намагається створити спроможну ОТГ .Тривала дискусія, обмін напрацюваннями - живий діалог вказав на багато спільних больових точок на різних етапах її реалізації.
Звісно, учасники хотіли на власні очі побачити ,як впроваджуються реформи у освітній галузі, як працює ЦНАП, пілотний проект інклюзивної освіти.
Робота нового садочка ,ЗОШ№ 3 , де впроваджуються інноваційні форми роботи, проміжний підсумок першого дня роботи у міськраді, відвідування європейського центру надання адмінпослуг- ось що встигли сьогодні побачити гості у місті.
Вечірня прогулянка міським парком стала , за словами учасників, чудовим завершенням дня.