Хмарно

Мешканці Бучанської ОТГ допоможуть ічнянцям

Саме таке рішення прийнято на засіданні винкому БМР

Надзвичайна ситуація. Вибухи та загорання на складах боєприпасів у Чернігівській області. Йдеться про "Шостий арсенал ЗСУ" під містом Ічня. Перші відлуння вибухів люди почули близько 4 ранку. Поки що немає інформації про постраждалих. Зночі люди фільмували яскраві спалахи поблизу місця надзвичайної події. Натепер інтенсивність вибухів оцінюється як 2-3 розриви на секунду.

На місце події прибув Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.
Як відомо, в Іч
нянському районі у зону можливого ураження від наслідків надзвичайної ситуації в радіусі 16 кілометрів потрапляє 18 794 людини, які мають бути евакуйовані.

Саме таку кількість осіб необхідно забезпечити не лише харчуванням. Мешканцям потрібні вода, теплі речі, засоби гігієни.

Сьогодні під час засідання виконавчого комітету, яке провів Бучанський міський голова Анатолій Федорук, секретар БМР Василь Олексюк вніс пропозицію створити в управління праці та соціального захисту БМР та «Бучанській варті» оперативні штаби зі збору необхідних речей для потерпілих.

Такі ж пункти вже завтра почнуть також діяти і у приміщеннях сльських та селищних рад Бучанської ОТГ.

Завтра із самого ранку можна приносити допомогу , аби люди, які потрапили у біду, не залишилися наодинці із проблемами.
Бучанці неодноразово долучалися до акцій і всім миром збирали допомогу потерпілим у різних регіонах держави.

Давайте і цього разу підтримаємо тих, хто цього гостро потребує.

Буча – місто добра!!!!