Надходження до бюджетів ОТГ Київщини у 2018 році склали понад 429 млн. грн.

Об’єднані територіальні громади Київської області демонструють перші позитивні результати. Так, у 2018 році надходження до бюджетів об’єднаних територіальних громад Київської області склали 429 млн. 121 тис. 700 грн. У порівнянні з 2017 роком відсоток надходження коштів до бюджетів ОТГ збільшився в середньому на 24%.

Найкращі показники у Студениківській ОТГ, де надходження до бюджету збільшилися на 60%. На понад 30% зросли бюджети Медвинської, Дівичківської та Фурсівської об’єднаних територіальних громад. Понад 20% - Калитянської, Пісківської та Великодимерської ОТГ. Надходження коштів до бюджету Узинської ОТГ збільшилися на 12,7%, а Тетіївської ОТГ – на 18,1%.

«У цьому році реформі децентралізації на Київщині буде приділено максимум уваги. Вже маємо доопрацьований перспективний план формування територій громад і в найкоротші терміни будемо його реалізувати. Спільними зусиллями маємо зробити усе, аби громади об’єднувалися. Аби вони ставали заможними і кожна бюджетна гривня працювала на громаду», - наголосив Олександр Терещук.