Хмарно

-9 °C

Обласний фестиваль пройде у Бучі

Популяризувати українські народні традиції через музичну складову,- що може бути актуальнішим у ці святкові дні?

Саме тому у Бучі пройде обласний фестиваль різдвяних обрядодійств «Нова радість» та демонстрація робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва «Різдвяні візерунки».

Кращі традиції українського народу у свято Різдва Христового – виконання колядок є не тільки обрядовим дійством, а і несе у собі особливо тепле звучання, яке співпадає з духовним змістом улюбленого народного свята.

Почуємо серед інших музичних творів і найпоширеніші колядки - “Добрий вечір тобі, пане господарю”, “Чудесна зірка”, “Що то за предиво”, “Три славнії царі”, “Нова радість стала”, “Добрий вечір, люди”, “Бог ся раждає” тощо.

Переможців буде визначено у номінаціях:
• краща постановка;
• краща акторська гра;
• кращі сценічні костюми;
• краще виконання колядки, щедрівки, засівальної;
• краща режисерська робота;
• краща музичне оформлення;
• краща Різдвяна Зірочка фестивалю;
• кращий креативний підхід до виготовлення новорічних виробів, композицій тощо;
• краще збереження народних традицій у виробах народно-ужиткового мистецтва.

Приходьте долучитися до народних витоків!