ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

«Про встановлення мінімальної суми орендного платежу

за нерухоме майно фізичних осіб, яке розташоване в місті Буча»

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» виконавчий комітет Бучанської міської ради повідомляє, що проект рішення Бучанської міської ради «Про встановлення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб, яке розташоване в місті Буча» та Аналіз регуляторного впливу будуть розміщенні з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань в мережі Інтернет за адресою: http://www.bucha-rada.gov.ua/ в розділі «Регуляторна політика» > «Оприлюднення проектів регуляторних актів»

Проект регуляторного акта розроблено відділом економіки  Бучанської міської ради.

Проектом передбачається затвердження мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб, яке розташоване в місті Буча , що обумовлено змінами опосередкованої вартості спорудження житла  в Київській області згідно Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.02.2017р. №14 «Про показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України».

Проект даного регуляторного акту передбачає врегулювання правових відносин між виконавчим комітетом Бучанської міської ради, державними фіскальними органами та фізичними  особами,  що виникають у процесі визначення бази оподаткування податком з доходів фізичних осіб які здають нежитлові приміщення в оренду..

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта просимо надсилати за такою адресою: 08292, Київська обл., м. Буча, вул. Енергетиків12., відділ економіки або на електронну пошту: bucha.ekonomika@gmail.com. протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту.

Коментарі - 0

Введіть символи з картинки