Про добровільне об’єднання територіальних громад

512 - 12 –VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА     РАДА

КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ДВАНАДЦЯТА   СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

« 23 »  червня   2016р.                                                                              № 512 - 12 –VІІ

Про добровільне об’єднання

територіальних громад

Відповідно до статей 2,4,6,7 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Об’єднатися з територіальними громадами сіл Гаврилівка та Тарасівщина Гаврилівської сільської ради Вишгородського району;  сіл Синяк, Вороньківка, Раківка, Червоне Синяківської сільської ради Вишгородського району; сіл Блиставиця  та Луб’янка Бородянського району, селищем міського типу Ворзель Київської області, селом Мироцьким Києво-Святошинського району Київської області в Бучанську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у місті Буча.

2. Затвердити План організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад (Додаток 1)

3. Повноваження Бучанської міської ради та, відповідно, Бучанського міського голови припинити з моменту набуття повноважень новообраним органом місцевого самоврядування, міським головою Бучанської міської об’єднаної    територіальної громади, утвореної внаслідок добровільного об’єднання .

4.  Правонаступником активів і пасивів (зобов’язань) Бучанської міської ради  визначити Бучанську міську раду, утворену внаслідок добровільного об’єднання територіальних громад.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  депутатську  комісію з питань регламенту, правової політики, депутатської етики та   контролю за виконанням рішень ради та її виконавчого комітету.

Секретар ради                                                                                  В.П. Олексюк