Про готовність закладів освіти м. Буча до нового 2016-2017 навчального року

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

ВІСІМНАДЦЯТА  СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

«  06 »  жовтня  2016 р.                                                        № 766 -18-VІІ

Про готовність закладів освіти м. Буча

до нового 2016-2017 навчального року

З метою більш якісного задоволення потреби громадян міста в здобутті дошкільної та загальної середньої освіти, керуючись Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію про готовність закладів освіти міста до нового 2016-2017 навчального року відділу освіти взяти до відома (додаток).

2. Відділу освіти Бучанської міської ради та керівникам навчальних закладів продовжити роботу щодо покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів міста.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, спорту, справ молоді та гуманітарних питань.

Секретар ради                                                                   В.П.Олексюк