Про надання в оренду нежитлового приміщення

26-2-VІІ

БУЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ДРУГА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

«27» листопада 2015 р.                                                                                                             № 26-2 -VІІ

Про надання в оренду

нежитлового приміщення

Розглянувши заяву ФОП Талізіної Л.В. щодо надання в оренду нежитлового приміщення, загальною площею 14,7 м², в дошкільному навчальному закладі № 1 «Сонячний», який розташований за адресою: м.Буча, вул. Енергетиків, 13-а, відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», керуючись Законом України « Про місцеве самоврядування в Україні», Бучанська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати фізичній особі-підприємцю Талізіній Л.В. в оренду нежитлове приміщення, загальною площею 14,7 м², в дошкільному навчальному закладі № 1 «Сонячний», який розташований за адресою: м.Буча, вул. Енергетиків, 13-а, для роботи гуртка англійської мови двічі на тиждень (середа та п’ятниця з 15:30 год. – 17:30 год.) терміном на один рік.

2. Відділу освіти Бучанської міської ради та ФОП Талізіній Л.В. укласти договір оренди нежитлового приміщення та встановити орендну плату відповідно до «Методики розрахунку орендної плати за користування майном територіальної громади м. Буча та пропорції її розподілу» та враховуючи графік занять.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

Секретар ради                                                                                                                                  В.П. Олексюк