Про надання в оренду нежитлового приміщення

58-4-VІІ

БУЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

"24" грудня 2015 р.                                                                                                        №58 - 4 - VII

Про надання в оренду

нежитлового приміщення

Розглянувши звернення голови Громадської організації «Олімпія» про надання в оренду нежитлового приміщення, загальною площею 53,8 кв. м, яке розташоване за адресою: м. Буча, вул. Яблунська (Кірова) 203-г, надані документи, відповідно до Закону України „Про оренду державного та комунального майна ”, керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні », міська рада

ВИРІШИЛА:

Надати Громадській організації «Олімпія» в оренду нежитлове приміщення, загальною площею 53,8 кв.м, яке розташоване за адресою: м. Буча, вул. Яблунська (Кірова) 203-г, для здійснення статутних повноважень з орендною платою 1 грн., визначеною згідно п. 8 „Методики розрахунку орендної плати за користування майном територіальної громади м.Буча”, затвердженої рішенням сесії Бучанської міської ради № 1429-45-VI від 31.10.2013 р. терміном на 1 рік.

КП „Бучанське управління житлово-комунального господарства” та Громадській організації «Олімпія» в місячний термін укласти договір оренди нежитлового приміщення відповідно до п. 1 даного рішення.

Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

Міський голова                                                                                                                              А.П. Федорук