Про оптимізацію роботи та реформування комунального підприємства «Бучанське БТІ»

530 - 12 –VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА     РАДА

КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ДВАНАДЦЯТА   СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

«  23  » червня   2016р.                                                                             №  530  - 12 –VІІ

Про оптимізацію роботи та реформування

комунального підприємства «Бучанське БТІ»

З метою оптимізації діяльності комунального підприємства «Бучанське БТІ», розширення переліку надання послуг здійсненням державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, відповідно до положень Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», статті 26, статті 60, статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

ВИРІШИЛА:

Перейменувати комунальне підприємство «Бучанське бюро технічної інвентаризації» Бучанської міської ради в «Бучанський центр технічної інвентаризації та державної реєстрації».
Затвердити статут комунального підприємства «Бучанський центр технічної інвентаризації та державної реєстрації» в новій редакції (додаток 1).
Провести державну реєстрацію змін до установчих документів в установленому   законодавством порядку.
Затвердити структуру та штатний розпис комунального підприємства «Бучанський центр технічної інвентаризації та державної реєстрації» (дод. 2).
Розширити перелік видів діяльності комунального підприємства «Бучанський центр технічної інвентаризації та державної реєстрації» Бучанської міської ради, доповнивши його роботами пов’язаними зі здійснення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та юридичних і фізичних осіб-підприємців, зокрема: КВЕД: 69.10; 71.12; 82.99; 69.10; 70.22; 71.12; 68.31; 69.10; 43.22; 96.03; 35.30; 36.00; 37.00; 38.11.
Рішення Бучанської міської ради № 1959-69-V від 18.08.2010 року «Про делегування повноважень Київській обласній раді та Київській обласній державній адміністрації щодо управління комунальним підприємством «Бучанське БТІ» - скасувати.
Рішення Бучанської міської ради № 2027-73-V від 21.10.2010 року «Про затвердження нової редакції статуту комунального підприємства «Бучанське бюро технічної інвентаризації» вважати таким, що втратило чинність.
Провести аудит фінансово-господарської діяльності КП «Бучанське БТІ» відповідно до чинного законодавства.
Комунальному підприємству «Бучанський центр технічної інвентаризації та державної реєстрації» звернутись до Міністерства юстиції України щодо отримання акредитації суб’єкта державної реєстрації.
Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань          соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

Секретар ради                                                                               В.П.Олексюк