Про організацію звітів депутатів Бучанської міської ради VII скликання

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

ДВАДЦЯТА   СЕСІЯ         СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

« 07 »  листопада   2016 р.                                                   № 820 -20 – VІІ

Про організацію звітів депутатів

Бучанської міської ради

VII скликання

На виконання ст.16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Призначити звіти депутатів Бучанської міської ради VІІ скликання перед виборцями   12, 19 та 20 листопада 2016 р. на   13:00 та 14:00  год, згідно з додатком.
2. Повідомити виборців про час і місце проведення звітів через газету «Бучанські новини» або в інший спосіб.
3. Керівникам підприємств, установ і організацій та посадовими особами виконавчого комітету Бучанської міської ради сприяти депутатам в організації звітів перед виборцями.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти постійну комісію з питань регламенту, правової політики, депутатської етики та контролю за виконанням рішень ради та її виконавчого комітету.

Головуючий на сесії,

депутат  ради                                                                                                     В.П.Олексюк