Про передачу міжбюджетного трансферту на співфінансування об'єктів

612 - 13 -VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

ТРИНАДЦЯТА  СЕСІЯ   СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

(позачергова)

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

« 12 »  липня  2016 р.                                                                        № 612 - 13 -VІІ

Про  передачу міжбюджетного

трансферту на співфінансування об'єктів,

що фінансуються відповідно до регіональної

«Програми будівництва,реконструкції та ремонту

об'єктів інфраструктури Київської області на 2016-2017 роки»

Враховуючи звернення першого заступника голови КОДА Л.Р. Парцхаладзе щодо укладання договору на співфінансування робіт, відповідно до регіональної Програми будівництва, реконструкції та ремонту об'єктів інфраструктури Київської області на 2016-201 роки , згідно статті 101 Бюджетного кодексу України та рішення Київської обласної ради від 07.06.2016  № 129-05-VII « Про затвердження Програми будівництва, реконструкції та ремонту об'єктів інфраструктури Київської області на 2016-2017 роки», керуючись Законом України  «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати видатки у вигляді міжбюджетного трансферту на співфінансування об'єктів ,що фінансуються відповідно до регіональної «Програми будівництва, реконструкції та ремонту об'єктів інфраструктури Київської області на 2016-2017 роки».

2.  Передати до  обласного бюджету видатки на співфінансування об'єктів ,що фінансуються відповідно до регіональної «Програми будівництва, реконструкції та ремонту об'єктів інфраструктури Київської області на 2016-2017 роки» у сумі 133 984,00 грн., а саме: на « Капітальний ремонт будівлі амбулаторії загальної практики-сімейної медицини по вул. Склозаводській , 7  в місті Буча Київської області» у сумі 133 984,00грн.

3. Доручити Бучанському міському голові укласти відповідні угоди з Київською обласною радою щодо співфінансування об'єктів, що фінансуються відповідно до  регіональної «Програми будівництва, реконструкції та ремонту об'єктів інфраструктури Київської області на 2016-2017 роки».

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

Міський голова                                                 А.П.Федорук