Про передачу міжбюджетного трансферту на здійснення повноважень у галузі охорони здоров’я на 2016 рік

69-4-VІI

БУЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

"24" грудня 2015 р.                                                                                                        №69 - 4 - VII

Про передачу міжбюджетного

трансферту на здійснення повноважень

у галузі охорони здоров’я на 2016 рік

Згідно з рішенням Бучанської міської ради «Про бюджет міста Буча на 2016 рік», враховуючи норми Бюджетного кодексу України, норми Основ законодавства в галузі охорони здоров’я, керуючись п. 23 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію щодо передачі субвенції з бюджету м. Буча до бюджету м. Ірпеня на виконання відповідних повноважень в галузі охорони здоров’я на 2016 рік та щодо вирішення питань передачі фінансового ресурсу на утримання закладів охорони здоров’я взяти до відома.

2. У разі перерахування з державного бюджету медичної субвенції з урахуванням обсягів трансферту:

2.1. Передати до міського бюджету міста Ірпінь видатки на виконання делегованих повноважень у галузі охорони здоров’я з передачею відповідних коштів з бюджету міста Буча до бюджету міста Ірпінь у розмірі 8 747,7 тис. грн. на 2016 рік.

2.2. Доручити Бучанському міському голові, Федоруку А.П., підписати Додаткову угоду до Угоди №11 від 24.07.2015 року про передачу видатків на виконання делегованих повноважень у галузі охорони здоров’я на 2016 рік.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування, комісію з питань охорони здоров’я, соціального захисту, екології та проблем Чорнобильської катастрофи.

Міський голова                                                                                                                      А.П. Федорук