Про передачу міжбюджетного трансферту на здійснення повноважень у галузі охорони здоров'я на 2017 рік

610 - 13 -VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

ТРИНАДЦЯТА  СЕСІЯ   СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

(позачергова)

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

« 12 »  липня  2016 р.                                                                        № 610 - 13 -VІІ

Про  передачу міжбюджетного

трансферту на здійснення повноважень

у галузі охорони здоров'я на 2017 рік

Відповідно до п.3 ст.93 та ст.101 Бюджетного кодексу України, згідно з нормами Основ законодавства в галузі охорони здоров'я, керуючись Законом України « Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати видатки у вигляді міжбюджетного трансферту на здійснення повноважень у галузі охорони здоров'я на 2017 рік з місцевого бюджету міста Буча до місцевого бюджету міста Ірпінь.

2. Доручити Бучанському міському голові укласти відповідну угоду з Ірпінською міською радою про передачу видатків на здійснення повноважень у галузі охорони здоров'я з місцевого бюджету міста Буча до місцевого бюджету міста Ірпеня на 2017 рік.

3. Розмір трансферту визначити додатковою угодою після прийняття Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» та рішення «Про бюджет міста Буча на 2017 рік».

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування, комісію з питань охорони здоров'я, соціального захисту, екології та проблем Чорнобильської катастрофи, постійну комісію з питань регламенту та правової політики, депутатської етики та контролю за виконанням рішень ради та її виконавчого комітету.

Міський голова                                                           А.П.Федорук