Про передачу житлових будинків №101 по вул.Вокзальна та №3 по вул.Нове шосе в м.Буча в управління ОСББ «Буча-Гулівер»

929-21-VII

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

«29 »  листопада  2016 р.                                                                                  № 929-21-VII

Про передачу житлових будинків

№101  по вул.Вокзальна та №3 по вул.Нове шосе

в м.Буча в управління ОСББ «Буча-Гулівер»

Розглянувши подання голови правління ОСББ «Буча-Гулівер» за №16.10.31-1 щодо передачі в управління для подальшого обслуговування житлових будинків №101 по вул.Вокзальна та №3 по вул.Нове шосе  в м.Буча, відповідно до Законів України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», «Про реалізацію Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку»,  «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку»,  керуючись Порядком передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2002 №1521, Порядком списання з балансу багатоквартирних будинків, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016р. №301, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати житлові будинки №101 по вул.Вокзальна та №3 по вул.Нове шосе в м.Буча в управління ОСББ «Буча-Гулівер» для забезпечення експлуатації, утримання багатоквартирних будинків та користування спільним майном.
2. Для передачі житлових будинків №101 по вул.Вокзальна та №3 по вул.Нове шосе  в м.Буча в управління ОСББ «Буча-Гулівер» залучити до  комісії, яку очолює представник ОСББ  «Буча-Гулівер», представників комунального підприємства «Бучанське управління житлово-комунального господарства», міської ради, осіб від співвласників будинку (за згодою) (далі – комісія).
3. Комісії  визначити  технічний  стан житлового будинку  та  скласти  акт приймання-передачі відповідно до  вимог  законодавства.
4. Передачу житлового будинку провести разом з планом земельної ділянки,  технічним паспортом будинку та відповідною технічною документацією.
5. Надати дозвіл КП «Бучанське УЖКГ» на списання з балансу  багатоквартирних будинків №101 по вул.Вокзальна та №3 по вул.Нове шосе в м. Буча.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

Міський голова                                                                          А.П. Федорук