Про передачу житловихбудинків №8, 8а, 8б по вул.Новешосе в м.Буча на баланс ОСББ «Буча-Центральний»

764-18-VII

БУЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІСІМНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

«06 »  жовтня   2016 р.                                                              № 764-18-VII

Про передачу житлових будинків

№8, 8а, 8б по вул.Новешосе

в м.Буча на баланс ОСББ «Буча-Центральний»

Розглянувши подання голови правління ОСББ «Буча-Центральний» від 08.09.2016 р. щодо передачі на баланс для подальшого обслуговування житлових будинків №8, 8а, 8б по вул.Новешосе в м.Буча, відповідно до ЗаконівУкраїни «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», «Про реалізацію Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку»,  «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирномубудинку»,  керуючись Порядком передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2002 №1521, Порядком списання з балансу багатоквартирних будинків, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016р. №301, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

Передати житлові будинки №8, 8а, 8бповул.Новешосе в м.Буча (далі-житлові будинки) на баланс ОСББ «Буча-Центральний» для забезпечення експлуатації, утримання багатоквартирних будинків та користування спільним майном.

Для списання з балансута передачі житлових будинків на баланс ОСББ «Буча-Центральний» комунальному підприємству «Бучанське управління житлово-комунального господарства» створити комісію за участю представників міської ради, осіб від співвласників житлових будинків (зазгодою) (далі – комісія).

Комісії визначити технічний  стан житлових будинків  та  скласти  акт приймання-передачі відповідно до  вимог законодавства не пізніше ніж 2 місяця з дня прийняття даного рішення.

Передачу житлових будинків провести разом з планом земельної ділянки,  технічними паспортами будинків та відповідною технічною документацією.

Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

Секретар ради                                                                          В.П. Олексюк