Про продовження договору оренди нежитлового приміщення

27-2-VІІ

БУЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ДРУГА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

«27» листопада 2015 р.                                                                                                            № 27-2 -VІІ

Про продовження договору оренди

нежитлового приміщення

Розглянувши звернення завідувача державної нотаріальної контори Фальковської Л.М. щодо продовження договору оренди нежитлового приміщення, загальною площею 48,7 м², яке розташоване за адресою: м.Буча, б-р Б.Хмельницького, 5/5-А, (офіс № 8), відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Продовжити Бучанській міській державній нотаріальній конторі Головного управління юстиції у Київській області договір оренди нежитлового приміщення, загальною площею 48,7 м², яке знаходиться за адресою: : м.Буча, б-р Б.Хмельницького, 5/5-А, (офіс № 8), терміном на один рік, з річною орендною ставкою 1 грн.

2. Управлінню праці, соціального захисту та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Бучанської міської ради та Бучанській міській державній нотаріальній конторі у місячний термін укласти договір оренди нежитлового приміщення, строком на 1(один) рік.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

Секретар ради                                                                                                                                В.П. Олексюк