Про припинення повноважень помічника-консультанта депутата Бучанської міської ради VIІ скликання

Повідомлення про помилку

• Notice: Trying to get property of non-object in _weather_parse_forecast() (line 219 of /var/www/bucharada/bucha-rada.gov.ua/sites/all/modules/contrib/weather/weather_parser.inc).
  • Warning: Invalid argument supplied for foreach() in _weather_parse_forecast() (line 219 of /var/www/bucharada/bucha-rada.gov.ua/sites/all/modules/contrib/weather/weather_parser.inc).

736-17-VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

СІМНАДЦЯТА СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

(позачергове засідання)

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я
« 16 » серпня  2016 р.                                                                     № 736- 17 –VІІ

Про припинення повноважень

помічника-консультанта

депутата Бучанської міської ради VIІ скликання

Розглянувши письмове подання депутата Бучанської міської ради  по виборчому округу № 5, Сотнікова О.Л., щодо припинення повноважень помічника-консультанта на громадських засадах, гр. Обезінської Юлії Сергіївни, відповідно до «Положення про помічника-консультанта депутата Бучанської міської ради              VІІ скликання», керуючись Законом  України «Про статус депутатів місцевих рад» та Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити повноваження помічника-консультанта на громадських засадах гр. Обезінської Юлії Сергіївни, депутата Бучанської міської ради  по виборчому округу № 5, Сотнікова О.Л.

2. Анулювати посвідчення помічника-консультанта на громадських засадах гр. Обезінської Юлії Сергіївни.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань регламенту, правової політики, депутатської етики та контролю за виконанням рішень ради та її виконавчого комітету.

Секретар ради                                                  В.П.Олексюк