Про розгляд звернення фізичної особи - підприємця Скоренького П.В.

1030 -24-VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ  СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

26  січня  2017 р.                                                                                     №  1030 -24-VІІ

Про розгляд звернення

фізичної особи - підприємця Скоренького П.В.

Розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Скоренького П.В. щодо продовження договору оренди нежитлового приміщення (спортивний зал), загальною площею 281,8 м², в Бучанській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, яка розташована за адресою: м. Буча, вул. Вокзальна, 46-а, надані всі документи, відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», керуючись Законом України « Про  місцеве самоврядування в Україні», Бучанська міська рада

ВИРІШИЛА:

Продовжити фізичній особі-підприємцю Скоренькому П.В. оренду  нежитлового приміщення, загальною площею 281,8 м², в, Бучанській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, яка розташована за адресою: м.Буча, вул. Вокзальна, 46-а, для занять художньою гімнастикою за розкладом (понеділок з 19.00-20:00 год., четверг з 19:00-20:00 год., неділя з 13:00-15:00год.) терміном  на один рік.
Відділу освіти Бучанської міської ради та ФОП Скоренькому П.В. укласти договір оренди нежитлового приміщення та встановити орендну плату відповідно до «Методики розрахунку орендної плати за користування майном територіальної громади м. Буча та пропорції її розподілу» та враховуючи графік занять.
Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

Міський голова                                                                                 А.П. Федорук