Про розгляд звернення ФОП Харченко Я.Н.

783 - 18 -VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

ВІСІМНАДЦЯТА    СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

« 06 »    жовтня   2016 р.                                                     №  783 - 18 -VІІ

Про  розгляд  звернення

ФОП Харченко Я.Н.

Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця Харченко Яни Костянтинівни щодо продовження договору оренди нежитлового приміщення, загальною площею 24,9 кв.м,  яке розташоване за адресою: м.Буча, вул. М. Гориня, 2, відповідно до Закону України  «Про оренду державного та комунального майна», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

Продовжити фізичній особі-підприємцю Харченко Я.К. договір оренди нежитлового приміщення за адресою: м.Буча, вул. М. Гориня,2 (перукарня «Етуаль»), загальноюплощею 24,9 кв.м, терміном на 1 рік, з річноюорендноюставкою15 %  згідно п.29 додатку 2 до «Методики розрахункуорендної плати за користуваннямайномтериторіальноїгромадим.Буча», затвердженоїрішеннямсесії Бучанської міської ради № 1429-45-VIвід 31.10.2013р.
Відділукультури та спорту Бучанської міської ради та фізичнійособі-підприємцю Харченко Я.К. у місячнийтермінукластидоговірорендинежитловогоприміщеннятерміном на 1 (один) рік .
Контроль за виконаннямданогорішенняпокласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

Секретар ради                                                                                                В.П. Олексюк