Про розгляд звернення ФОП Кинали А.І.

171 - 7 -VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

СЬОМА СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

« 25 »   лютого  2016 р.                                                                            №  171 - 7 -VІІ

Про розгляд звернення

ФОП Кинали А.І.

Розглянувши ФОП Кинали А.І. та подання начальника КП Бучанське «УЖКГ» щодо надання в оренду приміщення 1-1,  площею 72,3 кв.м за адресою : м. Буча, вул. Інститутська, 54, надані документи, враховуючи Закон України «Про оренду державного та комунального майна», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА :

Надати ФОП Кинали А.І. в оренду нежитлове приміщення1-1, площею 72,3 кв.м за адресою: м. Буча, вул. Інститутська, 54 для організації торгівлі товарами ручної роботи (листівки, мило, подарунки, тощо) з річною орендною ставкою 18 %, визначеною згідно з п. 9 додатку 2 до «Методики розрахунку орендної плати за користування майном територіальної громади м.Буча», затвердженої рішенням сесії Бучанської міської ради № 1429-45-VI від 31.10.2013р.» .
Відділу економіки провести експертну оцінку даного приміщення.
КП «Бучанському УЖКГ» та ФОП Кинали А.І. укласти договір оренди нежитлового приміщення відповідно до п. 1 даного рішення.
Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  комісію  з  питань  економічного  планування, бюджету, фінансів  та  інвестування.

Секретар ради                                                                   В.П.Олексюк