Про розгляд звернення ФОП Мельника О.М.

457 - 11-VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

ОДИНАДЦЯТА  СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я
« 26 » травня 2016 р.                                                                                  № 457 - 11-VІІ

Про розгляд звернення

ФОП Мельника О.М.

Розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Мельника Олександра Миколайовича про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки, площею 54 кв.м, по вул. Яблунська (біля буд. №17), для установки зупинки громадського транспорту автотранспорту в комплексі з торговельним павільйоном, яка перебуває в оренді відповідно до договору оренди від 18.03.2009 року, що зареєстрований в Ірпінському міському відділі КРФ центру ДЗК за №040992600025 від 17.06.2009 року, враховуючи Земельний кодекс України, Податковий кодекс України, Закон України «Про оренду землі», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

Продовжити термін дії договору оренди земельної ділянки, який зареєстрований в Ірпінському міському відділі КРФ центру ДЗК за №040992600025 від 17.06.2009 року, укладений між ФОП Мельником Олександром Миколайовичем та Бучанською міською радою, кадастровий номер 3210945300:01:116:0046, площа 54 кв.м, для установки зупинки громадського автотранспорту в комплексі з торговельним павільйоном по вул. Яблунській (раніше Кірова) (біля буд. №17), в м. Буча, із застосуванням відсоткової ставки орендної плати 10% від нормативної грошової оцінки відповідно до умов основного договору, на 1 рік.
Фінансовому управлінню вжити відповідних заходів.
ФОП Мельнику О.М. зареєструвати договір оренди відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

Секретар ради                                                        В.П.Олексюк