Про розгляд звернення ГО «Каскада»

170-7-VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

СЬОМА СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

« 25 »   лютого  2016 р.                                                                        №  170 - 7 -VІІ

Про розгляд звернення

ГО «Каскада»

Розглянувши звернення керівника Громадської організації «Каскада», про надання в оренду нежитлового приміщення, загальною площею 177,4 кв.м. в Бучанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2, яке розташоване за адресою: м.Буча,  вул. Шевченка, 14, відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», керуючись  Законом  України «Про  місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

ВИРІШИЛА:

Надати Громадській організації «Каскада», в оренду нежитлове приміщення загальною площею 177,4 кв.м. в Бучанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  № 2, яке розташоване за адресою: м.Буча,  вул. Шевченка, 14, терміном на один рік, для проведення занять з фізичної підготовки (в позаурочний час) згідно графіку, з річною орендною ставкою 17%, визначеною згідно з п.10 додатку 2 до «Методики розрахунку орендної плати за користування майном територіальної громади м.Буча», затвердженої рішенням сесії Бучанської міської ради № 1429-45-VI від 31.10.2013р.» (графік додається).
Відділу освіти Бучанської міської ради та Громадській організації «Каскада» у місячний термін укласти договір  оренди нежитлового приміщення терміном на 1 (один) рік .
Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань економічного планування, бюджету, фінансів та інвестування.

Секретар ради                                                                   В.П.Олексюк