Про розгляд звернення Громадської організації «Бучанська варта»

1031 -24-VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ  СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

26  січня  2017 р.                                                                                           №  1031 -24-VІІ

Про розгляд звернення

Громадської організації «Бучанська варта»

Розглянувши звернення голови громадської організації «Бучанська варта» щодо продовження дії договору оренди нежитлового приміщення, яке розташоване за адресою: м. Буча, вул. Києво-Мироцька, 104-Б, загальною площею 62,14 кв.м, надані  документи,  відповідно  до  Закону  України  «Про   оренду державного  та  комунального  майна», керуючись Законом  України  «Про місцеве  самоврядування  в  Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

Продовжити громадській організації «Бучанська варта» договір оренди  нежитлового приміщення, яке розташоване за адресою: м. Буча, вул. Києво-Мироцька, 104-Б, загальною площею 62,14 кв.м, з річною орендною ставкою 1 гривня, визначеною згідно п.8 „Методики розрахунку орендної плати за користування майном територіальної громади м.Буча”, затвердженої рішенням сесії Бучанської міської ради № 1429-45-VI від 31.10.2013 р. для облаштування штабу з охорони громадського порядку в м. Буча та у якості складу волонтерської допомоги військовим АТО  терміном на 1 рік.
КП «Бучанське управління ЖКГ» в місячний  термін  укласти договір оренди нежитлового приміщення відповідно до п. 1 даного рішення.
Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

Міський голова                                                                                 А.П. Федорук