Про розгляд звернення ПАТ «Інвестбанк»

168-7-VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

СЬОМА СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

« 25 »   лютого  2016 р.                                                                               №  168 - 7 -VІІ

Про розгляд звернення

ПАТ «Інвестбанк»

Розглянувши  звернення керуючого відділення № 29 ПАТ «Інвестбанк» та подання начальника КП Бучанське «УЖКГ» щодо надання в оренду приміщення площею 4 кв.м за адресою: м. Буча, вул.. Енергетиків, 2, надані документи, враховуючи Закон України «Про оренду державного та комунального майна», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА :

Надати ПАТ «Інвестбанк» відділенню № 29 в оренду нежитлове приміщення, площею 4 кв.м, яке знаходиться за адресою : м. Буча, вул. Енергетиків, 2 для обслуговування населення по прийому комунальних платежів з річною орендною ставкою 5 %, визначеною згідно з п. 21 додатку 2 до «Методики розрахунку орендної плати за користування майном територіальної громади м.Буча», затвердженої рішенням сесії Бучанської міської ради № 1429-45-VI від 31.10.2013р.» .
КП «Бучанському УЖКГ» та ПАТ «Інвестбанк» відділення № 29 в місячний термін укласти договір оренди нежитлового приміщення відповідно до п. 1 даного рішення.
Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  комісію  з  питань  економічного  планування, бюджету, фінансів  та  інвестування.

Секретар ради                                                                   В.П.Олексюк