Про розгляд звернення ТОВ «ІРПІНЬ БУЧА СПОРТ ПАРК»

463 - 11 -VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

« 26 »   травня   2016 р.                                                                            №  463  - 11 -VІІ

Про  розгляд  звернення

ТОВ «ІРПІНЬ БУЧА СПОРТ ПАРК»

Розглянувши  звернення  директора ТОВ «Ірпінь Буча Спорт Парк»,  Кармазенко Єлизавети Володимирівни,  про  продовження  договору  оренди  нежитлового приміщення,  загальною  площею  86,5 м²,  по   вул. Інститутська 54 (адмінбудівля Бучанського міського парку)  та встановлення   розміру  орендної  плати, враховуючи рішення  Бучанської  міської  ради  № 121-6-VIІ  від  28.01.2016р. «Про розгляд  звернення  ТОВ «Буча Спорт Парк»», договір  оренди № 19-15 від  01.06.2015р., відповідно  до  Закону  України  «Про  оренду  державного  та  комунального  майна»,  керуючись  Законом  України  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні»,  міська  рада

ВИРІШИЛА:

Продовжити  ТОВ «Ірпінь Буча Спорт Парк»., договір  оренди  нежитлового    приміщення,    площею 86,5 м²,  по вул. Інститутська 54 (адмінбудівля Бучанського міського парку), для  прокату товарів для спорту та відпочинку, терміном  на один рік.
Ставку орендної   плати  за нежитлове  приміщення,    площею  86,5 м² , по   вул. Інститутська 54 (адмінбудівля Бучанського міського парку), залишити    у відповідності до договору оренди № 19-15 від  01.06.2015р. та з врахуванням рішення Бучанської  міської  ради  № 121-6-VIІ  від  28.01.2016р. «Про розгляд  звернення  ТОВ «Буча Спорт Парк» щодо встановлення диференційованої орендної плати у зв’язку з сезонним характером роботи підприємства.
Комунальному підприємству «Бучанське управління житлово-комунального господарства» та ТОВ «Ірпінь Буча Спорт Парк»  в місячний термін продовжити договір  оренди нежитлового приміщення, відповідно до п.1 даного рішення.

4.   Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

Секретар ради                                                                         В.П.Олексюк