Про розробку детального плану території, орієнтовною площею 30,0 га, для розміщення садибної забудови з об’єктами побутового призначення та інженерної інфраструктури на території садового товариства «Берізка», що розташоване в межах вул. Володимира Антоно

184 -7- VII

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

СЬОМА СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

« 25 »  лютого  2016 року                                                                                  №  184 -7- VII

Про розробку детального плану території,

орієнтовною площею 30,0 га, для розміщення

садибної забудови з об’єктами побутового призначення

та інженерної інфраструктури на території садового

товариства «Берізка», що розташоване в межах

вул. Володимира Антоновича, вул. Мельниківська,

вул. Зелена, вул. Волошкова в м. Буча Київської області

З метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації частини території садового товариства «Берізка» в місті Буча Київської області, що розташоване в межах вулиць Володимира Антоновича, Мельниківська, Зелена, Волошкова, виходячи з необхідності врегулювання питань існуючої містобудівної ситуації, інженерних мереж та схеми транспортного сполучення міста Буча, керуючись  Законом  України  «Про основи містобудування», Законом  України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

Розробити детальний план  території, орієнтовною площею 30,0 га, для розміщення садибної  забудови із об’єктами побутового призначення та інженерної інфраструктури на території садового товариства «Берізка», що розташоване в межах вулиць Володимира Антоновича, Мельниківська, Зелена, Волошкова в м. Буча Київської області.
КП «Бучабудзамовник» для виконання містобудівної документації залучити кошти інших джерел.
Доручити  КП  «Бучабудзамовник»   укласти договір  з  відповідною  сертифікованою організацією на виконання  робіт  по розробці матеріалів детального плану території, орієнтовною площею 30,0 га, для розміщення садибної  забудови із об’єктами побутового призначення та інженерної інфраструктури на території садового товариства «Берізка», що розташоване в межах вулиць Володимира Антоновича, Мельниківська, Зелена, Волошкова в м. Буча Київської області.
Розроблені матеріали детального плану території, орієнтовною площею 30,0 га, для розміщення садибної  забудови  із об’єктами побутового призначення та інженерної інфраструктури на території садового товариства «Берізка», що розташоване в межах вулиць Володимира Антоновича, Мельниківська, Зелена, Волошкова в м. Буча Київської області, надати на затвердження до Бучанської міської ради.
Контроль за виконанням  рішення  покласти  на постійну комісію  з питань містобудування та природокористування.

Секретар ради                                                                                                       В.П. Олексюк