Про стан електромереж у місті Буча та роботу Ірпінського РП ПАТ «Київобленерго» з надання якісних послуг підприємствам та жителям міста Буча

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

В И К О Н А В Ч И  Й         К О М І Т Е Т
Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

« 21  »   березня 2017 року                                                                                    №103

Про стан електромереж у місті Буча
 та роботу Ірпінського РП ПАТ
«Київобленерго» з надання якісних
послуг  підприємствам та жителям міста Буча

Заслухавши інформацію провідного інженера з експлуатації  Ірпінського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Парфенюка Б.А. про стан електромереж на території м. Буча та роботу Ірпінського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» з надання якісних послуг підприємствам та жителям м. Буча, керуючись Законом України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, виконавчий комітет Бучанської міської ради
ВИРІШИВ :
1.Інформацію про стан  електромереж на території м. Буча та роботу Ірпінського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» з надання якісних послуг підприємствам та жителям м. Буча  взяти до відома     (додаток 1).
            2.Роботу  Ірпінського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» з надання послуг підприємствам та жителям м. Буча та стан електромереж у місті Буча визнати задовільною.

3. Ірпінському РП ПАТ «Київобленерго» вжити заходів по усуненню проблемних питань щодо електропостачання в м.Буча (додаток 2).

4. Заслухати у травні  на засіданні виконавчого комітету Бучанської міської ради інформацію начальника Ірпінського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» про проведені заходи по усуненню проблемних питань щодо електропостачання в м.Буча, викладені у додатку 2.

5. Рекомендувати Ірпінському районному підрозділу ПАТ «Київобленерго» надавати рахунки мешканцям м.Буча за спожиті послуги згідно показників, наданих споживачами.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  заступника міського голови за напрямком діяльності.

Міський голова                                                                                         А.П.Федорук

Керуючий справами                                                                                 О.М. Михайлюк

Погоджено:

Завідувач юридичним відділом                                                                 Т.О.Шаправський

Подання:

Завідувач  відділом

житлово-комунального господарства                                                      О.А.Докай