Про стан готовності підприємств житлово-комунального господарства та об’єктів соціально-культурного призначення м.Буча

762-18-VII

БУЧАНСЬКАМІСЬКАРАДА

КИЇВСЬКОЇОБЛАСТІ

ВІСІМНАДЦЯТАСЕСІЯСЬОМОГОСКЛИКАННЯ

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

«06 »  жовтня   2016 р.                                                     № 762-18-VII

Про стан готовності підприємств

житлово-комунального господарства

та об’єктів соціально-культурного

призначення м.Буча до роботи

в осінньо-зимовий період 2016-2017 років

Заслухавши  інформацію завідувача відділу житло-комунального господарства, керівників комунальних підприємств про стан готовності підприємств житлово-комунального господарства та соціально-культурних закладів міста до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»

ВИРІШИЛА :

1. Інформацію завідувача відділу житло-комунального господарства, керівників комунальних підприємств про стан готовності підприємств житлово-комунального господарства та соціально-культурних закладів міста до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років взяти до відома (додаток).

2. Відзначити, що підготовка до опалювального періоду відповідає запланованим заходам та графікам виконання робіт з підготовки об'єктів господарського комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 рр.

3. Звернути увагу керівників підприємств, що надають житлово-комунальні послуги незалежно від форми власності, на персональну відповідальність за безумовне забезпечення належного проходження опалювального періоду 2016-2017 років.

4. КП «Бучанське управління житлово-комунального господарства, КП «Ірпіньводоканал»,  ПКПП «Теплокомунсервіс:

- прискорити роботи щодо виконання в повному обсязі заходів з підготовки теплопостачальних, водопровідно-каналізаційних об’єктів та будинків житлового фонду до роботи в осінньо-зимовий період та здачі паспортів готовності;

- створити запаси ремонтно-будівельних та паливно-мастильних матеріалів, належну кількість запасних частин, тощо, для забезпечення сталої роботи господарського комплексу в осінньо-зимовий період та для проведення оперативних аварійно-ремонтних робіт в цей період;

- посилити роботу щодо забезпечення належного стану розрахунків з усіма категоріями споживачів за отримані житлово-комунальні послуги.

5. Рекомендувати ПКПП «Теплокомунсервіс» вжити відповідних заходів щодо погашення заборгованості за природний газ, спожитий підприємством; забезпечити дотримання обсягів споживання газу по м.Буча; у межах своїх повноважень, визначених чинним законодавством, організувати постійний контроль за сталою роботою об’єктів теплопостачання.

6. Забезпечити в повному обсязі своєчасне проведення установами та організаціями, що фінансуються з бюджету, розрахунки за спожиті послуги теплопостачального підприємства і внести, у разі потреби, відповідні зміни до розпису та кошторисів бюджетних видатків.

7.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на  комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та житлово-комунального господарства.

Секретар ради                                                                                      В.П. Олексюк