Про стан надання субсидій населенню міста за спрощеним порядком

БУЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

08292, місто Буча, вулиця Енергетиків, 12

В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

«19 » січня 2016 року                                                                                                                        № 2

Про стан надання субсидій населенню міста

за спрощеним порядком

Заслухавши інформацію в. о. начальника управління праці, соціального захисту та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Назаренко Г.В. «Про стан надання субсидій населенню міста за спрощеним порядком» та керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Бучанської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію в. о. начальника управління праці, соціального захисту та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Назаренко Г.В про стан надання субсидій населенню міста за спрощеним порядком протягом 2015 року взяти до відома (додаток 1).

2. Управлінню праці, соціального захисту та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи забезпечити належну взаємодію із організаціями, що надають необхідну інформацію про громадян, які звернулись за житловими субсидіями та з організаціями, що надають житлово-комунальні послуги.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з соціально-гуманітарних питань, Матюшенко Л.А.

А.П. Федорук

Керуючий справами

Г.В.Сурай

Погоджено:

Заступник міського голови

Л.А. Матюшенко

Завідувач юридичним відділом

І.В.Недашківська

Інформація:

В. о начальника управління праці, соціального захисту

та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи

Г .В.Назаренко