Про стан сплати податків, зборів та обов’язкових платежів до бюджету міста Буча за 1 півріччя 2016 року

620 - 15 -VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

П’ЯТНАДЦЯТА  СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я
«28» липня 2016 р.                                                                          № 620 - 15 -VІІ

Про стан сплати податків,

зборів та  обов’язкових платежів

до бюджету міста Буча за 1 півріччя 2016 року

Розглянувши та обговоривши інформацію начальника фінансового управління Сімон Т.А. про стан сплати податків, зборів та обов’язкових платежів до бюджету міста Буча за 1 півріччя 2016 року, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію про стан сплати податків, зборів та обов’язкових платежів до бюджету міста Буча за 1 півріччя 2016 року взяти до відома (додаток1).

2. Фінансовому управлінню спільно з  Ірпінськіою ОДПІ ГУ ДФС у Київській області вжити ефективні заходи щодо:

- забезпечення щомісячного виконання доходної частини надходжень податків та  зборів до бюджету міста Буча

-  покращення результативності роботи щодо вишукування додаткових джерел надходжень до бюджету (викриття схем ухилення від сплати податків, посилення роботи з детінізації доходів працівників, скорочення податкового боргу та ін.)

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

Секретар ради                                                  В.П.Олексюк