Про стан сплати податків, зборів та обов’язкових платежів до бюджету міста Буча за 9 місяців 2015 року

17-2-VІІ

БУЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ДРУГА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

« 26 » _листопада 2015 року                                                                                                      № 17 - 2 -VII

Про стан сплати податків,

зборів та обов’язкових платежів

до бюджету міста Буча за 9 місяців

2015 року

Розглянувши та обговоривши інформацію начальника фінансового управління Сімон Т.А. про стан сплати податків, зборів та обов’язкових платежів до бюджету міста Буча за 9 місяців 2015 року, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію про стан сплати податків, зборів та обов’язкових платежів до бюджету міста Буча за 9 місяців 2015 року взяти до відома (додаток1).

2. Зобов’язати Ірпінську ОДПІ ГУ ДФС у Київській області вжити ефективні заходи спільно з:

2.1. фінансовим управлінням щодо:

- забезпечення щомісячного виконання доходної частини надходжень податків, зборів та обов’язкових платежів до бюджету міста Буча

- покращення результативності роботи щодо вишукування додаткових джерел надходжень до бюджету (викриття схем ухилення від сплати податків, посилення роботи з детінізації доходів працівників, скорочення податкового боргу та ін.)

2.2. Центром надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів з обслуговування міст Буча та Ірпінь при УДАІ ГУ МВС України в Київській області щодо:

- перерахування до місцевого бюджету м.Буча транспортного податку з юридичних осіб за місцезнаходженням таких осіб та фізичних осіб – за місцем реєстрації (проживання) особи, за якою реєструється транспортний засіб відповідно до вимог Податкового кодексу України.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

Секретар ради                                                                                                                 В.П. Олексюк