Про внесення змін до рішення Бучанської міської ради від 29.07.2010 року за № 1933-68-V

59-4-VІІ

БУЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

"24" грудня 2015 р.                                                                                                        №59 - 4 - VII

Про надання в оренду

нежитлового приміщення

Про внесення змін до рішення

Бучанської міської ради від 29.07.2010 року

за № 1933-68-V

На виконання ст. 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

ВИРІШИЛА:

Внести зміни до п. 2 рішення Бучанської міської ради від 29.07.2010 року за № 1933-68-V «Про затвердження порядку проведення конкурсу на право укладання договору оренди майна територіальної громади м. Буча», а саме викласти його у наступній редакції: «Покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування повноваження по проведенню конкурсу на право укладення договорів оренди майна територіальної громади м. Буча»

Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань регламенту, правової політики, депутатської етики та контролю за виконанням рішень ради та її виконавчого комітету.

Міський голова                                                                                                                     А.П.Федорук