Про внесення змін до рішення Бучанської міської ради за № 2056 - 65 -VІ від 29.01.2015 р. «Про встановлення ставки транспортного податку на території міста Буча»

107-05-VІІ

БУЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

П’ЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

(позачергова)

Р І Ш Е Н Н Я

«19» січня 2016 р.                                                                                                         № 107 - 05 -VІІ

Про внесення змін до рішення Бучанської міської ради

за № 2056 - 65 -VІ від 29.01.2015 р.

«Про встановлення ставки транспортного податку

на території міста Буча»

На виконання пункту 73 Закону України № 909-VIII та «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» від 24 грудня 2015 року, відповідно до статті 267 Податкового кодексу України, з метою приведення у відповідність до норм чинного законодавства Порядку встановлення ставки транспортного податку в м.Буча, керуючись п.24 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування Україні» міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Викласти додаток 1 до рішення Бучанської міської ради за № 2056 - 65 -VІ від 29.01.2015 р. «Про встановлення ставки транспортного податку на території міста Буча» у новій редакції (Додаток 1).

2. Дане рішення набирає чинності з 01.01.2016 року.

3. Контроль за сплатою транспортного податку на території міста Буча покладається на Ірпінську ОДПІ ГУ ДФС у Київській області.

4. Відділу економіки оприлюднити дане рішення в місцевих засобах інформації та на офіційному сайті Бучанської міської ради.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

Секретар ради                                                                                                                           В.П.Олексюк