Про внесення змін до рішення Бучанської міської ради за № 2271 - 72 –VІ від 25 червня 2015 р.

354 - 10 -VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

ДЕСЯТА    СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

« 28»  квітня  2016 р.                                                                         №   354 - 10 -VІІ

Про внесення змін до рішення Бучанської міської ради

за № 2271 - 72 –VІ від 25 червня  2015 р.

«Про встановлення ставок плати за землю,

за земельні ділянки на території міста Буча»

З метою зменшення податкового навантаження на комунальні підприємства, які здійснюють свою діяльність на території міста Буча, відповідно до статей 269 - 289 Податкового кодексу України, керуючись п.24 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»      міська рада

ВИРІШИЛА:

Внести зміни у додаток 2 до рішення Бучанської міської ради за № 2271 - 72 –VІ від 25 червня  2015 р. «Про встановлення ставок плати за землю, за земельні ділянки на території міста Буча» а саме:

пункт 7.1. в таблиці 2 доповнити підпунктом 7.1.1 наступного змісту:

7.1.1.

Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури(виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води)

Відділу економіки оприлюднити дане рішення в місцевих засобах інформації та на офіційному сайті Бучанської міської ради.
Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

Міський голова                                                                                                     А.П.Федорук