Про внесення змін до рішення Бучанської міської ради за № 2271 - 72 –VІ від 25 червня 2015р. «Про встановлення ставок плати за землю, за земельні ділянки на території міста Буча»

1112 - 25 -VIІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

ДВАДЦЯТЬ  П`ЯТА  СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

« 23» лютого 2017р.                                                                                            № 1112 - 25 -VIІ

Про внесення змін до рішення Бучанської міської ради

за № 2271 - 72 –VІ від 25 червня  2015р.

«Про встановлення ставок плати за землю,

за земельні ділянки на території міста Буча»

З метою зменшення податкового навантаження на  комунальні підприємства, засновником яких є Бучанська міська рада, відповідно до статей 269 - 289 Податкового кодексу України, керуючись п.24 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»      міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в додаток 1 до рішення Бучанської міської ради за № 2271 - 72 –VІ від 25 червня  2015р. «Про встановлення ставок плати за землю, за земельні ділянки на території міста Буча» а саме:

1.1. пункт 8.2 розділу 8 викласти в наступній редакції:

“Від сплати земельного податку на території міста Буча звільняються органи місцевого самоврядування, заклади, установи та організації комунальної власності, засновником яких є Бучанська міська рада.”

2. Зміни, внесені в даному рішенні, вступають в дію з 01.01.2017р.
3. Відділу економіки оприлюднити дане рішення в місцевих засобах інформації або на офіційному сайті Бучанської міської ради.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

Міський голова                                                                                 А.П.Федорук