Про внесення змін до рішення №988 - 23 -VІІ від 22.12.2016 року

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

ДВАДЦЯТЬ ШОСТА  СЕСІЯ    СЬОМОГО   СКЛИКАННЯ

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

« 23 » березня 2017 р.                                                                                № 1182 - 26 –VІІ

Про внесення змін до рішення №988 - 23 -VІІ

від 22.12.2016 року «Про затвердження плану діяльності

з підготовки проектів регуляторних актів

у сфері господарської діяльності в м. Буча на 2017 рік

та плану-графіку проведення заходів

з відстеження результативності прийнятих

регуляторних актів в м. Буча на 2017 рік»

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», пункту 7 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  міська рада

ВИРІШИЛА:

Внести зміни до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності у м.Буча  на 2017 рік (додаток 1) доповнивши його пунктами 7 та 8  наступного змісту:

7.

Проект Рішення Бучанської міської ради «Про встановлення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб, яке розташоване в місті Буча»

Даний регуляторний акт приймається для  урегулювання відносин щодо оподаткування доходу від надання нерухомого майна фізичних осіб в оренду

Відділ економіки

8.

Проект Рішення Бучанської міської ради «Про затвердження Положення про правила благоустрою міста Буча»

Даний регуляторний акт приймається з метою удосконалення функцій щодо благоустрою в місті

II квартал 2017 року

КП Бучазеленбуд, Юридичний відділ

Внести зміни до плану-графіку проведення заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів Бучанською міською радою на 2017 рік (додаток 2) доповнивши його пунктами 6 та 7 наступного змісту:

6.

базове

статистичний

7.

базове

статистичний

Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань соціально- економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

Міський голова                                                                                                    А.П. Федорук