Про внесення змін до рішення сесії Бучанської міської ради за № 118 – 06 - VIІ від 28.01.2016

528 - 12 -VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

ДВАНАДЦЯТА   СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

«  23  » червня   2016р.                                                                             №  528  - 12 -VІІ

Про внесення змін до рішення сесії

Бучанської міської ради за № 118 – 06 - VIІ

від 28.01.2016 «Про затвердження Програми

соціально-економічного та культурного розвитку

міста Буча на 2016 рік»

З метою забезпечення соціально-економічного та культурного розвитку міста Буча, враховуючи норми Бюджетного кодексу України, Закону України «Про бюджет України на 2016 рік», керуючись законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

Внести зміни до пункту 4.1.7. «Житлово-комунальне господарство» додатку 1 рішення сесії Бучанської міської ради за № 118-06-VІI від 28.01.2016 «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Буча на 2016 рік», а саме до  переліку головних цілей на 2016 рік:

Підпункт 3 «Встановлення світлофорних об’єктів в місті Буча» доповнити абзацом:

- на перехресті вул. Шевченко та вул. Яснополянська;

Внести зміни до пункту 4.1.8. «Енергозбереження та енергозабезпечення» додатку 1 рішення сесії Бучанської міської ради за № 118-06-VІI від 28.01.2016 «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Буча на 2016 рік», а саме до  переліку головних цілей на 2016 рік:

Підпункт 2 «Утеплення фасадів багатоповерхових житлових будинків, заміна покриття дахів в м. Буча» доповнити абзацами:

вул. Нове шосе, 7;
 вул. Яблунська, 203-Г.

Підпункт 3 «Встановлення загально будинкових приладів обліку теплової енергії багатоповерхових житлових будинків в м. Буча» доповнити абзацом:

- вул. Склозаводська, буд.7, під’їзд 3.

Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

Секретар ради                                                                               В.П.Олексюк