Про внесення змін до штатного розпису Бучанської міської ради

772- 18 -VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

ВІСІМНАДЦЯТА СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

« 06 »   жовтня  2016 р.                                                         № 772- 18 -VІІ

Про  внесення змін

до штатного розпису

Бучанської міської ради

Розглянувши подання в.о.керуючого справами Бучанської міської ради, Пронько О.Ф., щодо необхідності внесення змін до штатного розпису з метою упорядкування структури та умов оплати праці, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

Внести з 01.10.2016 року до структури штатного розпису головного розпорядника коштів, Бучанської міської ради, такі зміни :

Вивести із структури міської ради підрозділ «військово-обліковий стіл»в кількості 4 штатних одиниць.
Ввести до відділу реєстрації місця проживання посаду – «спеціаліст І категорії» - 1 штатна одиниця.
Ввести до апарату ради посаду – «спеціаліст І категорії» - 1 штатна одиниця.

Фінансовому управлінню Бучанської міської ради внести відповідні зміни до штатного розпису Бучанської міської ради та проводити видатки в межах затвердженого фонду оплати праці на 2016 рік .
Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

Секретар ради                                                                                            В.П.Олексюк