Про внесення змін до штатного розпису відділу культури та спорту Бучанської міської ради

625-15-VІI

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

П`ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

“ 28 ” липня 2016 року                                                                                  № 625 - 15 -VІI

Про внесення змін до штатного  розпису

відділу культури та спорту

Бучанської міської ради

На виконання Законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про публічні закупівлі», розглянувши подання в.о. завідувача відділу культури та спорту Кожемяки І.Г. щодо необхідності внесення змін до штатного розпису, з метою оптимізації структурних підрозділів відділу культури та спорту Бучанської міської ради та якісного виконання чинного законодавства у сфері державних закупівель, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».

ВИРІШИЛА:

1. Внести з 01.08.2016 зміни до структури штатного розпису головного розпорядника коштів відділу культури та спорту Бучанської міської ради такі зміни:

1.1. Вивести по КФКВ 110205 «Школа естетичного виховання дітей» 1,0 штатну одиницю - «гардеробщик».

1.2. Ввести по КФКВ 110502 «Інші культурно-освітні заклади та заходи » 1,0 штатну одиницю - «фахівець з державних закупівель».

2. Фінансовому управлінню Бучанської міської ради внести відповідні зміни до штатного розпису по головному розпоряднику бюджетних коштів відділу культури та спорту Бучанської міської ради та проводити видатки в межах затвердженого фонду оплати праці на 2016 рік.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань регламенту, правової політики, депутатської етики та контролю за виконанням рішення ради та її виконавчого комітету.

Секретар ради                                                  В.П.Олексюк