Про внесення змін до Статуту Комунального Підприємства Громадського харчування «Продсервіс» Бучанської міської ради, затверджене рішенням Бучанської міської ради від 27.11.2009 р. №1598-58--V

128-6-VIІ

БУЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

08292, місто Буча, вулиця Енергетиків, 12

ШОСТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

„ 28 „ січня 2016 року                                                                                                         № 128 - 6- VIІ

Про внесення змін до Статуту Комунального Підприємства

Громадського харчування «Продсервіс» Бучанської міської ради,

затверджене рішенням Бучанської міської ради від 27.11.2009 р. №1598-58--V

З метою належного контролю за діяльністю Комунального Підприємства Громадського харчування «Продсервіс» Бучанської міської ради, засновником якого є Бучанська міська рада, беручи до уваги статут КП ГХ « Продсервіс», затверджений рішенням Бучанської міської ради від 27.11.2009 р. №1598-58-V, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до частини 1 абз. 1 розділу 4 ПРАВА ПІДПРИЄМСТВА Статуту КП ГХ «Продсервіс» Бучансьької міської ради, затвердженого рішенням Бучанської міської ради від 27.11.2009 №1598-58- V та викласти у новій редакції, а саме:

Підприємство подає на затвердження Засновнику штатний розклад, надбавки.

2. Внести зміни до розділу 5 УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ, а саме у п. 5.2. ПІДПРИЄМСТВА Статуту КП ГХ «Продсервіс» Бучансьької міської ради, затвердженого рішенням Бучанської міської ради від 27.11.2009 №1598-58- V, а саме директор підприємства затверджує штати та посадові оклади виключити.

3. КП Громадського харчування «Продсервіс» Бучанської міської ради, здійснити реєстрацію змін до статуту у реєстраційній службі Бучанського міського управління юстиції.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань регламенту, правової політики, депутатської етики та контролю за виконанням рішень ради та її виконавчого комітету.

Міський голова                                                                                                                             А.П.Федорук