Про внесення зміндо штатного розпису центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Бучанської міської ради

773 - 18 -VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

ВІСІМНАДЦЯТА СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

« 06 »   жовтня  2016 р.                                                         № 773 - 18 -VІІ

Про  внесення зміндо штатного розпису

центру соціальних служб для сім`ї, дітей та

молоді Бучанської міської ради

Розглянувши подання директора центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Бучанської міської ради, Ренчки О.О., щодо внесення змін до штатного розпису, у зв`язку з виробничою необхідністю, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

Внести з 01.09.2016 року до структури штатного розпису центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Бучанської міської ради такі зміни :

Вивести із штатного розпису посаду«водій» - 1 штатна одиниця;
Ввести до штатного розписудодатково посаду «фахівець із соціальної роботи І категорії» - 1 штатна одиниця.

2. Фінансовому управлінню Бучанської міської ради внести відповідні зміни до штатного розпису центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Бучанської міської ради та проводити видатки в межах затвердженого фонду оплати праці на 2016 рік .

Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування.

Секретар ради                                                                                     В.П.Олексюк