Про встановлення ставки транспортного податку на території міста Буча

2056 - 65 -VІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА      РАДА

ШІСТДЕСЯТ  П’ЯТА  СЕСІЯ    ШОСТОГО    СКЛИКАННЯ

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

« 29 »  січня  2015 р.                                                                                  №   2056 - 65 -VІ

Про встановлення ставки транспортного податку

на території міста Буча

На виконання Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28 грудня 2014 року № 71-VIII та п.24 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в України», з метою збільшення надходжень до місцевого бюджету, міська рада:

В И Р І Ш И Л А :

Встановити ставку транспортного податку в м. Буча (Додаток 1).
Нові ставки транспортного податку ввести в дію з 01.01.2015 року.
Контроль за сплатою транспортного податку в м. Буча покласти на Ірпінську        ОДПІ ГУ ДФС у Київській області.
Відділу економіки оприлюднити дане рішення в місцевих засобах інформації та на офіційному сайті Бучанської міської ради.
Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань економічного планування, бюджету, фінансів та інвестування.

Міський голова                                                                        А.П. Федорук