Про визначення видів безоплатних суспільно корисних робіт

БУЧАНСЬКА МІСЬКА РАДА

08292,  місто Буча, вулиця  Енергетиків, 12

В И К О Н А В Ч И  Й         К О М І Т Е Т
Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

« 16 » лютого 2016 року                                                                                    № 50

Про визначення видів безоплатних

суспільно корисних робіт, переліку

підприємств, установ, організацій на

яких засуджені відбуватимуть

покарання у вигляді громадських робіт

Розглянувши лист управління Державної пенітенціарної служби України в м. Києві та Київській області від 11.01.2016 року № 25/156 та з метою забезпечення виконання вимог статті 56 Кримінального кодексу України, статей 36, 39 Кримінально-виконавчого кодексу України, керуючись підпунктом 2 пункту «а» частини першої статті 38 та частини першої статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Бучанської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Визначити види безоплатних суспільно корисних робіт (додаток 1).

2. Затвердити перелік підприємств, установ, організацій, на яких засуджені відбуватимуть покарання у виді громадських робіт (додаток 2).

3. Керівникам підприємств, установ, організацій, на яких засуджені відбуватимуть покарання у виді громадських робіт:

3.1. Погодити з Ірпінським  міжрайонним відділом  кримінально-виконавчої інспекції управління УДПС України в Києві та Київській області перелік об’ємів робіт, на яких засуджені відбуватимуть громадські роботи.

3.2. Забезпечити контроль за виконанням засудженими визначених для них робіт та дотриманням правил техніки безпеки.

3.3. Своєчасно повідомляти Ірпінський  міжрайонний відділ  кримінально-виконавчої інспекції управління УДПС України в Києві та Київській області про ухилення засудженого від відбування покарання та переведення його на інше місце роботи, появу на роботі в нетверезому стані, у стані наркотичного або токсичного сп'яніння, порушення громадського порядку.

3.4. Вести облік та щомісячно інформувати Ірпінський  міжрайонний відділ  кримінально-виконавчої інспекції управління УДПС України в Києві та Київській області про кількість відпрацьованих засудженим годин і його ставлення до праці.

3.5 Офіційно закріпити за однією з посадових осіб підприємства обов’язки щодо організації виконання покарань (стягнень) у вигляді громадських робіт на даному підприємстві.

3.6 Організувати ознайомлення цими посадовими особами із главою 8  Кримінально-виконавчого кодексу України, главою 30-А Кодексу України про адміністративні правопорушення та Порядком виконання адміністративних стягнень у вигляді громадських робіт та виправних робіт, затвердженим наказом Мін’юсту від 19.03.2013 року № 474/5.

3.7 Надати до Ірпінського міжрайонний відділ  кримінально-виконавчої інспекції управління УДПС України в Києві та Київській області контактні дані керівників підприємств та посадових осіб, відповідальних за організацію громадських робіт.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Смолькіна О. П.

Міський голова                                                                                         А. П. Федорук

Керуючий справами                                                                                  Г. В. Сурай

Погоджено:

Заступник міського голови                                                                       О. П. Смолькін

Завідувач юридичним відділом                                                                 І. В. Недашківська

Подання:

В. о. начальника управління праці,

соціального захисту та захисту населення

від наслідків Чорнобильської катастрофи БМР                                        Г. В. Назаренко

до рішення № 50

виконавчого комітету

Бучанської міської ради

від 16  лютого 2016 р.

Види

безоплатних суспільно корисних робіт

1.Косіння трави, бур’янів на газонах, узбіччі доріг, берегах річок і водоймищ, в скверах і парках.

1. 2.Прибирання побутового сміття в зонах відпочинку, на зупинках міського транспорту, тротуарах, біля бордюрів доріг.
  2. 3.Вирубка порослі і підрізання гілок дерев, зняття сухих дерев у скверах, парках, лісопарках.
  3. 4.Ремонт і фарбування архітектурних форм, пам’ятників, цвинтарів.
  4. 5.Підсобні роботи на об’єктах будівництва матеріально-технічної бази.
  5. 6.Перекопування газонів, формування клумб, посадка квітів, дерев.
  6. 7.Ліквідація несанкціонованих звалищ сміття і побутових відходів.
  7. 8.Очищення берегів озер, річок та водоймищ від побутових відходів.
  8. 9.Очищення ливневих систем.
  9. 10.Очищення від снігу, криги, пішохідних доріжок, тротуарів, доріг, сходинок, мостів, скверів.

Керуючий справами                                                                                  Г. В. Сурай

до рішення № 50

виконавчого комітету

Бучанської міської ради