Про визнання бійців-добровольців міста Буча, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України

513 - 12 –VІІ

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА     РАДА

КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ДВАНАДЦЯТА   СЕСІЯ    СЬОМОГО    СКЛИКАННЯ

Р  І   Ш   Е   Н   Н   Я

«  23  » червня   2016р.                                                                             №  513  - 12 –VІІ

Про визнання бійців-добровольців міста Буча, які

брали участь у захисті територіальної цілісності та

державного  суверенітету на Сході України

Розглянувши подання депутата Бучанської міської ради VII скликання Олексюка В.П. та звернення гр. Кушнірчука А.Ю., щодо визнання бійців-добровольців з числа жителів міста Буча, які брали участь у проведенні антитерористичної операції на Сході України у складі добровольчих формувань та щодо ініціювання перед Київською обласною радою питання про надання офіційного статусу бійцям-добровольцям, з числа жителів Київської області, які брали участь у проведенні антитерористичної операції на Сході України у складі добровольчих формувань, враховуючи вагомий внесок бійців добровольчих формувань у захист територіальної цілісності та незалежності України, зважаючи на положення статей 12 – 14 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», керуючись ст. ст. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Визнати бійцями-добровольцями, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України (далі – бійці-добровольці АТО), осіб із числа мешканців міста Буча, які перебували чи перебувають у складі добровольчих формувань, що були створені або самоорганізовані для захисту незалежності, суверенітету, територіальної цілісності держави, але в подальшому не увійшли до складу Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України й інших створених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів.

2. Створити при Бучанській міській раді комісію із надання статусу бійців-добровольців АТО.

3. Доручити юридичному відділу розробити та подати на затвердження сесії персональний склад та положення про комісію.

4. Звернутися до Київської обласної ради з ініціативою щодо визнання бійцями-добровольцями, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України (далі – бійці-добровольці АТО), осіб із числа мешканців Київської області, які перебували чи перебувають у складі добровольчих формувань, що були створені або самоорганізовані для захисту незалежності, суверенітету, територіальної цілісності держави, але в подальшому не увійшли до складу Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України й інших створених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів.

5. Рекомендувати Київській обласній раді створити при обласній раді та обласній державній адміністрації комісію із надання офіційного статусу біцям-добровольцям АТО, із видачею їм посвідчень відповідного зразка та належним соціальним забезпеченням.

6. Клопотати перед Київською обласною радою звернутись Верховної Ради України з пропозицією законодавчого врегулювання підстав та процедури встановлення статусу, обсягу соціальних пільг та гарантій для учасників добровольчих формувань антитерористичної операції на сході України, які в подальшому не увійшли до складу створених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів.

7. Опублікувати дане рішення в газеті «Бучанські новини» та офіційному веб-сайті Бучанської міської ради та направити до Київської обласної ради.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань регламенту, правової політики, депутатської етики та контролю за виконанням рішень ради та її виконавчого комітету.

Секретар ради                                                                               В.П. Олексюк