Про затвердження персонального складу та положення про комісію зі встановлення осіб бійців-добровольців

636-15-VII

БУЧАНСЬКА     МІСЬКА     РАДА

КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

П’ЯТНАДЦЯТА   СЕСІЯ СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

« 28 »   липня   2016 року                                                                            № 636-15-VII

Про затвердження персонального складу

та положення про комісію зі встановлення

осіб бійців-добровольців, що брали участь у

захисті територіальної цілісності та державного

суверенітету на Сході України при Бучанській міській раді

На виконання рішення Бучанської міської ради від 23.06.2016 року «Про визнання бійців-добровольців міста Буча, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного  суверенітету на Сході України, керуючись ст. ст. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити положення про комісію зі встановлення осіб бійців-добровольців, що брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України при Бучанській міській раді (далі – Спеціальна комісія)  (додаток 1).

2. Затвердити персональний склад Спеціальної комісії (додаток 2).

3. Управлінню праці та соціального захисту населення Бучанської міської ради забезпечити Спеціальну комісію необхідною кількістю бланків посвідчень бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України.

4. Фінансовому управлінню Бучанської міської забезпечити здійснення фінансування за рахунок коштів міського бюджету заходів щодо соціального забезпечення бійців-добровольців АТО та членів їх сімей.

5. Опублікувати дане рішення в газеті «Бучанські новини» та офіційному веб-сайті Бучанської міської ради та направити до Київської обласної ради.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань регламенту, правової політики, депутатської етики та контролю за виконанням рішень ради та її виконавчого комітету.

Секретар ради                                                  В.П.Олексюк